Zdraví zvířat v našich rukou

Datum:
3.1.2015 17:51

Zdravotní problémy civilizačních nemocí jako jsou kožní problémy, alergie, reprodukční, trávící anebo jiné potíže obvykle spočívají ve výživě. Podívejte se, co našim psům příkladně prospívá: 

Zdraví zvířat v našich rukou

Rýže a kukuřice

Jsou bezlepkovými nosiči škrobu s nízkým alergickým potenciálem. Jejich vláknina podporuje trávicí proces. 

Kukuřičné klíčky

Klíčící životní síla budoucí rostliny posiluje imunitní systém a tím celý organismus. Obsahují vitamín E a hodnotné aminokyseliny a nenasycené mastné kyseliny.  

 Zdraví zvířat v našich rukou 

Mrkev

Obsahuje karoten, vitamín A, stopové prvky, které jsou důležité pro zdravou srst, zlepšení pigmentace a zdravý zrak. Vyživuje sliznice trávicího aparátu. 

Cuketa

Odkyseluje organismus. Obsahuje selen a karoten. Jsou považovány  za látky brzdící rakovinu. Je přírodním zdrojem provitaminu A, vitamínů E, B1, B12, B6, C, kyseliny listové, ale i sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa a jódu. Psi ji velmi dobře snášejí.  

Lněná semínka   

Dodávají organismu vitamíny a esenciální mastné kyseliny. Přispívají ke zlepšení příjmu výživných a vitálních látek, zlepšení stavu kůže, kvality srsti a snížení nervozity zvířete. 

Zdraví zvířat v našich rukou

Mořské řasy

Jsou lehce stravitelným zdrojem bílkovin a sacharidů. Obsahují 20x více živin než zelenina, dodávají organismu vitamíny , organické minerální látky, ale také stopové  prvky jako vápník, zinek, hořčík, železo, jód, chrom a sodík. 

Pivovarské kvasnice

Jsou bohaté na přírodní vitamíny B, stopové prvky a esenciální aminokyseliny. Mají probiotické účinky, podporují trávení, zlepšují přijímání živin, vážou toxiny, podporuji ochrannou vrstvu střevní sliznice a nespecifickou imunitu střeva.

 

  

 

 


Další články