Bára Mottlová uznává výchovu psa „cukr a bič“

Datum:
8.5.2022 08:30
Autor:
Jana Klouparová

foto: s laskavým svolením Báry Mottlové

 

Pokud hledáte bezmeznou lásku mezi majitele a psem, česká herečka Bára Mottlová o tom ví své. Bez Chica by nedala ani ránu. A to i přesto, že je její čtyřnohý parťák svéhlavá osobnost.

Pomeranian neboli trpasličí špic, kterého má herečka již několik let a bez kterého nejede prakticky nikam, je velmi aktivní plemeno, žádný gaučák. Užívá si tak společné výlety se svou paničkou a rád dává najevo svou svéhlavou náturu. Bára se nedávno na svém Instagramu svěřila, že uznává výchovu „cukr a bič“ a díky tomu je Chico Mottl velmi dobře vychovaný a má také dostatek volnosti.

Chico je velmi často součástí různých reklamních fotek společně s jeho paničkou Bárou. Nechybí mu ani salónní péče, kterou mu herečka a velká milovnice psů pravidelně dopřává, ale stejně tak má Chico dlouhé procházky, dovádění v trávě či ve sněhu. Tahle dvojice navíc ráda podporuje dobročinné projekty na pomoc psům v nouzi. 

„Není nad to mít pořádnýho parťáka. Ten můj se jmenuje Chico Mottl. Miluju ho čím dál tím víc a nedokážu si život bez něj už vůbec představit... Máte to taky tak se svými mazlíčky? Já uznávám výchovu "cukr a bič",“ prozradila na svém Instagramu herečka Bára Mottlová

Chico má dokonce svůj vlastní instagramový profil, na který herečka dává pravidelný přísun jeho roztomilých fotek.

 

 

foto: s laskavým svolením Báry Mottlové