Jakého mazlíčka má doma herečka Dominika Býmova? My to víme....

Datum:
6.1. 23:27
Autor:
Robert Panocha

Proč jste se rozhodli pro pejska a zrovna pro rasu Gold Retriever?

Před dvěma lety  jsme byli na dovolené ve Španělsku a tam nám učaroval zlatý retriver Omar. Byl to pořádný bafan, který patřil majitelům resortu, ve kterém jsme bydleli. A bylo rozhodnuto. Ještě během dovolené jsem rozhodla, že budeme mít Sunnyho. 

Teď si jsem stoprocentně jistá, že k nám zlatý retriver naprosto pasuje. Miluje všechny ostatní psy - možná někdy až moc. Také děti a vlastně úplně všechny :-). Je nekonfliktní a veselý. Úžasný kamarád. 

 
 
Jaké byly začátky? 
 
Začátky byly však velmi těžké. Sunnyho jsme si přivezli zrovna, když jsem začala zkoušet v divadle a točit seriál pro českou televizi. Štěňátko jezdilo se mnou a já měla občas pocit, že je to nad mé síly. Sunny totiž byl všechno jiné než klidný pejsek. No a teď mě mrzí, jak rychle vyrostl. Asi bude mít časem malého bráchu:)
 
 
Kolik je Sunnymu teď ? 
 
V červnu slavil první rok. Připravili jsme mu dokonce oslavu s dortem. Byl z toho hrozné šťastný. Jako kdyby věděl, že je to všechno na jeho počest:)
 
 
Jakou největší lumpárnu provedl?
 
Lumpáren má na triku víc než dost. Je to vášnivý zahradník a nejvíce miluje úhledné záhony květin na zahradě mých rodičů. 
 
 
Donutil tě k větší aktivitě? Jak často chodíte na procházky?
 
Myslela jsem si, že se mi na procházky nebude chtít chodit. Pamatuju si, že to takto bylo, když jsem měla pejska jako malá. Ale je to úplně naopak. Bydlíme v krásně klidné lokalitě a já si procházky užívám za každého počasí. Navíc je úžasné, jak venčení pejsků sdružuje a seznamuje lidi! 
 
 
Jaká je Sunnyho největší mlska? 
 
Zlatí retrívři a pejsci všeobecně jsou mlsní a za kus dobrého ,,žvance,, by udělali všechno. Ale Sunny daleko víc miluje dřevěné klacíky, hračky a psí kamarády. Takže když venku vidí 100 metrů před námi nějakého pejska, lehne si na zem, čeká tam na něj a nepohne s ním ani kus buřta. Chce si pořád hrát. I když ne vždy to chtějí i ostatní pejsci:) Ale ještě nemá žádnou špatnou zkušenost, tak je velmi důvěřivý a na všechny se s hravým výrazem v očích vrhne :)
 
 

Další články