Dominika Býmova ze seriálů MOST. Víme jakého má mazlíčka

Datum:
14.2. 09:20
Autor:
Robert Panocha

O pejska jsem žadonila svého kluka pár let, ale vždy bez kladné odezvy. Zkoušela jsem to s výběrem od mopse až po vymarského ohaře, ale neuspěla jsem. Před dvěmi lety  jsme byli na dovolené ve Španělsku a tam nám učaroval zlatý retriver Omar. Byl to pořádný bafan který patřil majitelům resortu ve kterém jsme bydleli. A bylo rozhodnuto. Ještě během dovolené jsem rozhodla, že budeme mít Sunnyho. 

 
Teď si jsme stoprocentně jistá, že k nám zlaty retriver naprosto pasuje. Miluje všechny ostatní psy- možná někdy až moc. Také děti a vlastně úplně všechny:-) Je nekonfliktní a veselý. Úžasný kamarád. 
 
Jaké byli začátky?
Začátky byly však velmi těžké. Sundance jsme si přivezli zrovna když jsem začínala zkoušet v divadle a točit seriál pro českou televizi. Štěňátko jezdilo se mnou a jsem měla občas pocit, že je to nad mé síly. Sunny totiž byl všechno jiné, než klidný pejsek. No a teď mě mrzí jak rychle vyrostl. Asi bude mít časem malého brachu:)
 
 
 
 
 Jakou největší lumpárnu provedl ? 
Lumparen má na triku víc než dost. Je to vášnivý zahradník a nejvíce miluje uhledné záhony květin za zahradě mých rodičů. 
 
 
Donutil tě k větší aktivitě ? Jak často chodíte na procházky? 
Myslela jsem si, že se mi na procházky nebude chtít chodit. Pamatuju si, ze to takto bylo když jsem měla pejska jako malá. Ale je to úplně naopak. Bydlíme v krásně klidné lokalitě a já si procházky užívám za každého počasí. Navíc je úžasné jak venčení pejsků sdružuje a seznamuje lidi! 
 
 Jaká je Sunnyho největší Mlska ? 
Zlatí retrívři a pejsků všeobecně jsou mlsní a za kus dobrého ,,žvance,, by udělali všechno. Ale Sunny daleko víc miluje dřevěné klacíky, hračky a psí kamarády. Takže když venku vidí 100 metru před námi nějakého pejska, lehne si na zem, čeká tam na něj a nepohne s ním ani kus buřtu. Chce si pořad hrát. Ikdyz né vždy to chtějí i ostatní pejsci:) Ale ještě nemá žádnou špatnou zkušenost, tak je velmi důvěřivý a na všechny se s hravým výrazem v očích vrhá :)

Další články