Jak funguje hotel pro psy?

Datum:
6.1. 23:27
Autor:
Robert Panocha

 

 Pokud však rodina a přátelé zrovna nemají čas, není nic jednoduššího než oslovit specializovaný hotel pro psy. Sice některé hotelové resorty v zahraničí povolují přivést si s sebou i pejska, ovšem pro některá plemena je cestování náročné, a proto raději ocení, že zůstanou v nevšedním hotelu přizpůsobeném domácím mazlíčkům.

Hotely pro psy poskytují mnohdy i nadstandardní služby. Jestliže vás tedy čeká dovolená, služební cesta anebo pobyt v nemocnici, vždy můžete svěřit psa do rukou specialistů, kteří mají ke každému individuální přístup.

Hotely pro psy mají různou úroveň

Ubytovací zařízení pro psy slibují spoustu zábavy, maximální pohodlí a individuální přístup, jak jsme už výše zmínili. Pozor, hotely se liší svou úrovní, a proto je nezbytné vybírat pečlivě, kam čtyřnohého člena rodiny dáte. Doporučujeme hotel si prověřit a zjistit nabídku služeb, mezi nimiž mohou být například výcvik a potřebná socializace.

 

Jak dlouho můžete pejska v hotelu ubytovat?

Záleží to hotel od hotelu. Většinou se doba ubytování pohybuje od jednoho po deset dnů. Jestliže vás však čeká delší služební cesta, v některých hotelech není problém zajistit ubytování na několik měsíců. Všechno je pouze o domluvě s personálem. Od délky ubytování se odvíjí i cena. Čím déle je pejsek ubytování, tím je cena za den nižší.

Hotely pro psy mají však nějaká pravidla, která jako majitel pejska musíte respektovat. Pokud tedy chcete svého miláčka v hotelu ubytovat, musíte se zaručit, že je zdraví a nemá infekční onemocnění. Připravte si ještě očkovací průkaz s platným očkováním, jenž je ve většině hotelích vyžadován. Jestli váš pes projevuje agresi vůči jiným psům či zvířatům, personál zajistí bezpečnostní opatření, aby se k ostatním psím obyvatelům nedostal.

Hlavní sezóna v hotelech je především o svátcích a prázdninách, a proto doporučujeme rezervovat si ubytování pro pejska co nejdříve. Bez problémů si můžete zavolat, jak se vašemu pejskovi daří, personál vám poskytne veškeré informace.

Kolik psí hotel stojí?

Ceny jsou rozličné. Většinou se však pohybují mezi 200 až 300 Kč za den. Pokud tedy potřebujete pohlídat pejska na 10 dnů, připravte si 2 000 až 3 000 Kč.

 


Další články