Jak připravit psí narozeninovou oslavu

Datum:
9.8.2021 20:28
Autor:
Jiřina Houžvičková

foto: unsplash.com/Glenn Han

 

Chcete oslavit den, kdy váš milovaný společník přišel na svět, ale nenapadá vás, co by taková psí narozeninová oslava měla obsahovat? Poradíme vám několik tipů, na co nesmíte zapomenout. 

Může se to zdát jako šílený nápad, ale i psům se chystají narozeninové oslavy. Není to nic náročného a váš psí společník bude nadšený. 

DÁREK 

Přiznejme si, že naši psi jsou rozmazlování každý den. Jak tedy vybrat perfektní narozeninový dárek? Nechte ho, ať si vybere sám. Vezměte vašeho mazlíčka do zverimexu a uvidíte, co mu zrovna padne pod nos. 

DORT 

Ani na psí oslavě nesmí chybět dort. Máte dvě možnosti, udělat dort pouze pro psa a nebo takový, který si budete moct dát s ním. Samozřejmě zapomeńte na cukr a čokoládu. Internet vám jistě nabídne spoustu možností, čím vašeho mazlíčka potěšit.

KAMARÁDI

Co by byla taková oslava bez přátel? Pozvěte psí kamarády vašeho psa a připravte jim dostatek hraček se kterými si budou moct hrát. 

foto: unsplash.com/Laula Co

 

POHOŠTĚNÍ 

Psy zaplácnete dortem, pamlsky a vodou, ale nesmíte zapomínat na páníčky. Připravte menší pohoštění také pro sebe a další hosty. 

PROCHÁZKA 

Mít doma smečku psů není nic klidného, vymyslete jim program a vemte je ven. Psi se proběhnou, utahají a společně si zablbnou. 

 

foto: unsplash.com/Joshua Chun