Kaley Cuoco, Penny z Teorie velkého třesku, trpí po ztrátě svého oblíbeného psa Normana

Datum:
4.2. 09:04
Autor:
Jiřina Houžvičková

Zdroj: Instagram / Kaley Cuoco

 

Herečka Kaley Cuoco, která se proslavila v televizním seriálu Teorie velkého třesku, je velkou milovnicí psů. O to hůře prožívá odchod některého ze svých psích přátel. V listopadu minulého roku zemřel její pes Petunie, kterého společně se svým manželem adoptovali z útulku jen několik měsíců před tím.

 

zdroj: tmz.com

Bohužel v lednu tohoto roku ji opustil další psí přítel. Zemřel její pes Norman (na fotografiích). Normana si herečka pořídila v roce 2007, tedy v době, kdy se začal vysílat seriál Teorie velkého třesku. Tato ztráta herečku velmi zasáhla. Jak sama napsala na sociálních sítích, prožívá právě bolest, kterou si nedokázala ani představit. Na sociálních sítích také poděkovala fanouškům za podporu. 

 

Zdroj: Instagram / Kaley Cuoco

Kaley Cuoco je velkou milovnicí zvířat, to jí také spojilo s jejím manželem Karlem Cookem. Společně mají doma krom několika psů i králíka a koně. Herečka spolupracuje s nadací Paw Works a pomáhá zachráneným zvířátkům hledat nový domov. Pejsci dočasně bydlí i u Cuoco doma, některé si zamiluje tak, že už u ní zůstanou. 

Zdroj: Instagram / Kaley Cuoco