Šampon navržený speciálně pro PH psí pokožky? Tento si vaši mazlíčci zamilují

Datum:
31.5. 10:01
Autor:
Jana Klouparová

foto: se svolením značky STRUDEL & FRIENDS

 

Nová česká značka šamponu se zaměřením na psí pokožku a srst pod názvem STRUDEL & FRIENDS spojuje tu nejvyšší péči, pro domácí mazlíčky s designem.

Kvalitní kosmetika již dávno není záležitosti jenom pro lidi. Šampon STRUDEL & FRIENDS s luxusní hustou konzistencí je speciálně navržen pro PH psí pokožky. Příjemná vůně máty a citronové trávy přidává také aromaterapeutické účinky, které mokré mazlíčky promění na hedvábné, a hlavně příjemně voňavé členy domácnosti.

Za značkou stojí parfumista Jakub Hiermann a spoluzakladatelka Blanka Crháková. „Šampon STRUDEL & FRIENDS se liší především unikátním čistým složením které je velice šetrné a vhodné i pro častější koupání městských pejsků. Šampon je plný přírodních aktivních složek podporující zdravou kůži a lesklou kvalitní srst - extrakt z hedvábí, rýžový protein, fucogel, panthenol, aminokyseliny, nimbový olej - ajurvedský olej přirozeně chránící před parazity.“ popisuje složení parfumista Jakub Hiermann, který společně s Blankou Crhákovou produkt vyvíjel téměř rok.

 

Název celé značky je odvozen od skutečného pejska - dva roky starého kokršpaněla Štrúdla, který se stal dvojici přátel inspirací. „Nápad založit značku STRUDEL & FRIENDS vznikl během Covidu díky mému kokršpanělovi Štrúdlovi. Tahle rasa má velmi specifickou srst, která vyžaduje spoustu péče. Zároveň jsou kokršpanělé lovecké plemeno, takže milují pohyb a kožíšek si tak venku často zašpiní. Mytí se tedy stalo každodenní realitou a mně chyběl produkt, který by byl lokální, z čistě přírodních surovin a zároveň hezky voněl. Šampon je „tested on humans first“, testovali jsme ho tedy zpočátku hlavně na nás a našich (lidských) kamarádech, abychom dali najevo, že pejsci jsou u nás na prvním místě. V produktech STRUDEL & FRIENDS se jedná o opravdu přírodní ingredience, které neublíží jak zvířátkům, tak ani člověku.“ říká spolumajitelka značky Blanka Crháková.

Už od samotného počátku vsází STRUDEL & FRIENDS na kvalitu nejenom ve zpracování ale i designu. Za vizuální a brand identitou stoji grafické studio elizatelieru, Elišky Krutákové. První kampaň byla zase v režii fotografky Daniely Pilné.

„Naší ambicí je poskytnout našim čtyřnohým zákazníkům co nejlepší produkt, který budou moci ocenit jak oni, tak jejich páníčci.“ dodáva Blanka Crháková.

  

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @strudelandfriends