Seznamka na vodítku

Datum:
19.3. 08:03
Autor:
Jiřina Houžvičková

zdroj: pixabay.com/27707

 

Seznamování je čím dál tím méně osobní. V této době se většina lidí seznamuje na internetu, přitom lásku můžete najít i mezi pejskaři. 

zdroj: pixabay.com/Foundry

 

Pokud s vaším psem chodíte maximálně kolem domu, vaše šance na seznámení se s někým novým se velmi snižuje. Vemte vašeho čtyřnohého chlupáče na nové místo, vyvezte ho na výlet, prospěje to vám, jeho socializujete a zároveň nikdy nevíte, na jakém místě může čekat ten pravý. 

SPOJENÍ VODÍTKEM

Nejen mezi psi může přeskočit jiskra. Psi to samozřejmě mají jednodušší, stačí se očichat a hned vědí na čem jsou. Vaši psi jsou ovšem skvělým tématem k začátku konverzace a pokud si rozumí všechny strany, další společná procházka je skvělým startem. 

POCHOPENÍ 

Najít si partnera mezi pejskaři může mít i spoustu výhod. Né každý dokáže pochopit lásku mezi psem a páníčkem. Pokud si najdete partnera pejskaře rozhodně ho chlupy v jídle a čtyřnohý parťák v posteli nepřekvapí. 

SPOLEČNÝ KONÍČEK

Výchova psa se určitě dá počítat jako zábavný koníček a pokud tuto aktivitu máte společnou, je velká pravděpodobnost, že se spolu nebudete nudit. Hledání nových výchovných trendů a receptů pro vaše čtyřnohé miláčky je aktivita, která vás bude vždy spojovat. 

 

Zdroj: pixabay.com/Free-Photos