Tipy na valentýnský dárek pro vašeho psa

Datum:
9.2. 22:30
Autor:
Jiřina Houžvičková

Zdroj: pexels.com/Anna Shvets

 

Blíží se svátek zamilovaných a my bychom neměli zapomenout ani na své čtyřnohé mazlíčky, protože jsou to právě oni, kteří nám denně projevují svojí lásku. Přinášíme pár tipů, jak jim tento den zpříjemnit. 

PAMLSKY

Piškoty a suchary, které dostává denně mu samozřejmě radost udělají, ale za pořádnou voňavou kost nebo kousek sušeného masa vám bude více vděčný. 

Základová fotografie zdarma na téma dítě, dívání, domácí mazlíček

zdroj: pexels.com/bill emrich

 

OBLEČEK 

Kupte vašemu mazlíčkovi pěkný obleček. Nejen, že bude mít krásný, nový doplněk, ale také ho v těchto chladných dnech zahřeje. 

zdroj: pexels.com/Sebastian Coman Travel

 

PELÍŠEK

Už je pelíšek vašeho mazlíčka v dezolátním stavu? Kupte mu k valentýnu nový. V této době můžete sehnat pelíšky  různých tvarů a velikostí. Prozatím ale nevyhazujte ten starý, některým pejskům změna pelíšku trvá déle. 

zdroj:pixabay.com/vlaaitje

 

HRAČKA

Většina hraček, které váš pes dostal k Vánocům už je rozkousaná a ohraná? Nastal ideální čas doplnit zásoby. Má rád pískací gumové hračky, tenisáky a nebo kus  lana? Výběr necháme na vás. 

zdroj: pixabay.com/825545

 

PROCHÁZKA 

Každý pejsek je nadšený, když ho vezmete ven. Místo klasické procházky po sídlišti, vemte vašeho chlupatého mazlíčka například do lesa nebo na pole, kde se může pořádně proběhnout. 

zdroj: pixabay.com/adela_kosvancova

 

MAZLENÍ

Není lepší dárek pro vašeho psa, než ho pořádně pomazlit. Jak lépe mu projevíte lásku, kterou on vám projevuje každý den? 

 

zdroj: pexels.com/Alexandr Podvalny