Trička s motivem psa nebo kočky? Tyhle jsou vtipné, ironické i roztomilé

Datum:
7.5.2022 16:04
Autor:
Jana Klouparová

foto: se svolením e-potisk.cz

 

Jste pejskař tělem i duší nebo velký milovník koček? Dejte to najevo všeříkajícím tričkem. Vybrali jsme pro vás motivy, které jsou něčím zajímavé. Vyberou si snílci i jedinci, které baví kvalitní sarkasmus.

1. S NOTNOU DÁVKOU STYLU

Tohle tričko rozhodně pobaví nejenom vás, ale i vaše okolí. Ať už máte doma stylovou pudlici nebo si sami potrpíte na svůj styl a vkus, tohle tričko vás bude perfektně reprezentovat. 

 

dámské triko s potiskem psa / Lumeo.cz 298 Kč

 

2. VE ZNAMENÍ KOČKY

Jestliže se řadíte mezi druhou skupinu, tedy milovníky koček, rozhodně nepřijdete zkrátka. Tahle specialitka pobaví i potěší všechny chovatele úžasných koček.

pánské tričko s motivem / trickovy.cz 389 Kč

 

3. TRIČKO PRO PSÍHO PARŤÁKA

Chcete něco osobnějšího než jen obrázek psa na tričku? Nechejte si na něj vytisknout jméno svého psa i vaše. Touhle pouto je jednoznačně jedno z nejsilnějších.

tričko se jmény psa a páníčka / e-potisk.cz 349 Kč

 

 

4. BEZ KOČKY ANI RÁNU

Tohle tričko nepotřebuje žádný komentář. Pokud se vám i ta vaše zaryla drápkami hluboko do srdce, možná vás právě tohle triko osloví.

dámské tričko - Kočka / vtipneponozky.cz 299 Kč

 

 

5. PSI A HORY

Pro všechny pejskaře, horolezce, trampy, nebo pro všechny co mají rádi čundr se psem a přírodu. Tričko je k dostání v pánské i dámské verzi nebo si stejný motiv můžete nechat natisknout na hrnek či polštář. 

tričko s potiskem Hory a Psi / t-shock.eu 450 Kč             

 

 

6. VRAŽEDNÁ KOČKA 

Tričko s nápisem "What" a s kočkou držící krvavý nůž je sarkasmem, který pochopí jen zapřisáhlí majitelé koček. Copak asi zase provedla? 

Dámské tričko Vražedná kočka / wolken.cz 269 Kč