Tyto české osobnosti by za své čtyřnohé mazlíčky i dýchaly

Datum:
5.5.2022 15:21
Autor:
Jana Klouparová

foto: s laskavým svolením Vladimíra Polívky

 

Pejskař srdcař moc dobře ví, co to znamená chovat upřímnou lásku ke svému zvířecímu parťákovi. Jsou to roky upřímného přátelství a věrnosti. Které české osobnosti to vnímají stejně a které navíc pomáhají psům v nouzi?

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří zvířata rozhodně neberou jako věc, pak jste tady dnes správně. Oddanost, kterou nám pes umí nabídnout je v případě, že ji přijmete, něco nepopsatelného. Skoro jako by za ně člověk chtěl dýchat. Ne jinak to vnímají i mnohé osobnosti, které navíc i pomáhají různým projektům.

DANIEL HŮLKA

Dan Hůlka bere svého čtyřnohého parťáka Timonka všude s sebou. Výjimkou nejsou ani pódia koncertů, divadlo nebo například vysílání v rádiu. Timonka zpěvák zachránil z množírny, kde z šedesáti psů přežil pouze on a dva další pejsci. Že k němu chová velkou náklonost není třeba zdůrazňovat. A jak to má Timonek? Nejvíce si užívá děkovačky na podiu po koncertech.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Daniel Hůlka (@daniel.hulka)

 

SIMONA KRAINOVÁ

Malou čivavu Angelu bere Simona Krainová s rodinou také téměř všude s sebou. Tedy i nyní do Dominikánské republiky, kde se Angele evidentně moc líbí. Užívá si lásky své rodiny, která ji dokonce vytvořila vlastní instagramový účet. Modelka Simona Krainová s motivem čivavy navrhla i módní kolekci pod svou značkou By Simona.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený AngelA (@angela_vagner_krainova)

 

VLADIMÍR POLÍVKA

Úspěšného mladého herce provází věrní a přátelští boxeři snad odjakživa. Upřímně si bez nich nedokáže představit svůj život a zároveň velmi rád podporuje charitativní projekty na pomoc psům. Vladimírův psí parťák mu dopřává vnitřní propojení díky čemuž si spolu maximálně rozumí. Je to vzácný stav, kdy svému pejskovi musíte věnovat dostatek času, lásky, pevnosti a trpělivosti. To vše se vám pak stonásobně vrátí.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vladimír Polívka (@polivkavladimir)

 

MARTA JANDOVÁ

O zpěvačce Martě Jandové je také všeobecně známo, že má srdce na pravém místě. Zvířata miluje, zejména pak psy. Její smečku tvoří hned tři krásní chlupáči, se kterými zpěvačka ráda tráví chvíle pohody. Z upřímné lásky ke čtyřnohým tvorům ji také bylo líto všech volně pobíhajících psů, které viděla v rámci své nedávné dovolené v Egyptě.  

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marta Jandová - Zpěvačka (@marta.jandova)

 

ALICE BENDOVÁ

Čivavu Jeníčka zachránila herečka Alice Bendová před rokem a půl. Do dnes si s ním zažívá krušné chvíle, občas ji Jeníček „slušně“ pokousal, ale přesto má v jejím srdci velkou lásku a trpělivost. Zachránit zvíře a věnovat mu tolik, jako Alice Bendová, to má náš upřímný obdiv. Na velikosti psa nezáležíc.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)